Mobile Suit Gundam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mobile Suit Gundam

1979'dan beri devam eden Mobile Suit Gundam efsanesi hakkında çeviriler ve indirme linklerininin yanısıra çeşitli Anime - Manga'lar konusunda incelemeler içerir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Full Metal Panic! [Tanıtım]

YazarMesaj
insomnia
MS Pilotu
MS Pilotu
insomnia

Mecha RPG
MS Upgrade Lv:
Full Metal Panic! [Tanıtım] Left_bar_bleue1/1Full Metal Panic! [Tanıtım] Empty_bar_bleue  (1/1)
Pilot Lv:
Full Metal Panic! [Tanıtım] Left_bar_bleue1/1Full Metal Panic! [Tanıtım] Empty_bar_bleue  (1/1)

Full Metal Panic! [Tanıtım] Empty
MesajKonu: Full Metal Panic! [Tanıtım]   Full Metal Panic! [Tanıtım] EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 5:21 pm

Uzun zamandır tanıtımını yapmak istiyordum bugüne kısmetmiş

Full Metal Panic! [Tanıtım] Protectedimage

Full Metal Panic! [Tanıtım] Fmp

Orjinal Adı:Full Metal Panic!
İngilizce Adı:Full Metal Panic
Bölüm Sayısı:24 Tv bölümü
Tür:Mecha,ecchi,action,komedi ve okul yaşamı
Yapım Yılı:2002
Stüdyo:GONZO DIGIMATION

Full Metal Panic! [Tanıtım] Fullmetalpanicposter

Ana Karakterler

Sousuke Sagara;

Spoiler:
Kaname Chidori;

Spoiler:
Melissa Mao;

Spoiler:
Kurz Weber;

Spoiler:
Teletha "Tessa" Testarossa;

Spoiler:
Andrei Sergeivich Kalinin;

Spoiler:
Richard Mardukas;

Spoiler:
Gauron;

Spoiler:
Kyoko Tokiwa;

Spoiler:
Shinji Kazama;

Spoiler:

Ekipmanlar

Tuathan de Danaan
Spoiler:
Gernsback - M9
Spoiler:
Savage - RK92
Spoiler:
Choder - Plan 1056
Spoiler:
ARX-7 Arbalest
Spoiler:
Type 96
Spoiler:
Behemoth
Spoiler:

Bir Kaç Ekran görüntüsü

Spoiler:

Hikaye

Fazla ayrıntıya girmek istemiyorum bu konuda. Sousuke Sagara'nın Kaname Chidori'yi koruma görevine atanması ve ardından işlerin sarpa sarması üzerine kuruludur. Kaname Chidori bir şekilde doğuştan bir yeteneğe sahiptir ve bu yeteneği yüzünden KGB peşine düşmüştür. Bundan dolayı Mithril denen bağımsız bir askeri kuruluş Sousuke Sagara'yı koruma göreviyle atar. Öğrenci kılığına girerek Jindai lisesine gider olaylar başlar. Sanırım bundan sonrası spoiler olcak bu yüzden devam etmiyorum.

Harici Bilgiler

Full Metal Panic! Gatoh Shoji'nin kitap serisinden uyarlanmış bir anime serisidir. İlk sezon ilk 3 romanı içermektedir. 2. sezona kadar kitap serisine sadık kalınmıştır. 2. sezon "Fumoffu" kısa hikayelerden uyarlanmış mechasız bir seridir. 3. sezon ise "Owaru Day by Day" romanına göre adapte edilerek animeye uyarlanmıştır. içerik olarak ecchi ögeleri bulunmasına karşın çok rahatsız edici düzeyde değildir. İçeriğindeki ecchi ve şiddet sahnelerinden dolayı belli bir yaş seviyesi uzerine hitap eden eğlenceli ve izlenmesi gereken bir mecha serisidir.

Full Metal Panic! [Tanıtım] 80 8.0/10

Orjinal DVD cover

Spoiler:

Açılış ve Kapanış [Op-Ed]

Resimleri Upload Etmekten Fenalık geldi. Hazır Bulduklarım bir işe yaramadığı için. Hepsi Anime aşkı için Very Happy

En son insomnia tarafından C.tesi Nis. 18, 2009 6:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Bir iki yazım yanlışı düzeltildi.)

Full Metal Panic! [Tanıtım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-