Mobile Suit Gundam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mobile Suit Gundam

1979'dan beri devam eden Mobile Suit Gundam efsanesi hakkında çeviriler ve indirme linklerininin yanısıra çeşitli Anime - Manga'lar konusunda incelemeler içerir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı

2 posters
YazarMesaj
Krasimir
Innovator
Krasimir

Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı Empty
MesajKonu: Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı   Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı EmptyC.tesi Mart 06, 2010 10:38 pm

...

Bu nedir, nasıl bir durumdur ki bir insan, herkes bunu giyiyor, herkes bunu izliyor, herkes bunu yiyor diye bende aşşağı kalmamalı onlara ayak uydurmalıyım şeklinde bir düşünce geliştirip, sevmesede izler, giyer, okur ?

Bugün bir sitede dolaşırken en iyi manga-ka ve mangalardan bahsedilen bir topikle karşılaştım.

Naruto-Bleach-One piece' çizenler en iyi manga-ka'lar mı ? ve her nasılsa bunlarda en iyi mangalar mı ?

Adamların kötü olduğunu söyleyemem ama kalkıpta bir liste çıkartsam ilk 10 değil 20'ye bile zor girer bu adamlar...

Bunun yanında Türkçe sitelerde bir yere ulaşmayan tartışmalar, zevksiz yapımlar hakkında ballı şekerli yorumlar.

Haftalardır bu yeni Unicorn hakkında bir tartışma, sohbet aradım durdum ancak adı dahi telaffuz edilmiyor.

Tamam adam mecha sevmez falan ama insan bir kere oturup bakmaz mı şunlara, ben gün oldu bir fikir edinmek için one piece'da izledim naruto'da...

Sonra bu adamlar gün gelir müşteri olur abi şu afiş şöyle bişi koysak şu reklamıda böyle yapsak diye iş karışırlar. Tasarım için para vermezler ama iş hem iyi olsun isterler gün gelir benm oğlumda yapıyor site,oğlumda kullanıyor photoshop derler.

Kızgınım kardeşim . Tasarımın değerini bilmiyor öküz oğlu öküzler.

Bir ara Herkes Anathema dinler, severdi şimdi adını bile duymuyorum noldu toplu intihar mı ettiler.

Sonra birde popüler olanı eleştirme hastalığı var.

Ben UGG midir nedir sevmem bot mot ama insanlar ay ugg bot diye dalga geçerler. Bence dalga geçilecek yada komik bir yanı yok başarılı bir üründür kendileri...

Popülerite bir işin iyi yada kötü olduğunu göstermez, öyle bir lüksü yoktur. Bok gbi para verilen Convers aayakkabılar dayanmaz kısa sürede yırtılır.

Daha fazla yazmıyacağım yazdıkca geriliyorum.

...

En son Krasimir tarafından Paz Mart 07, 2010 3:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
oTaKuRoN
Yeni Üye

Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı Empty
MesajKonu: Geri: Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı   Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı EmptyPaz Mart 07, 2010 1:51 am

Çok doğru yazmışsınız.
Mesela burada One Piece seven herkesin "ONE PİECE EN İYİ ANİME DİĞERLERİ HİKAYE PEH" deme hakkı var.

Tetsujin 28-gou, Kaiketsu Pride, Astroboy, Kinnikuman, Tiger Mask, Chiisana Viking Vickie, Kimagure Orange Road, Gundam, Dragon Ball, Doraemon, Detective Conan gibi serileri yok sayıyorlar.

Popüler olanı sevme hastalığı - Popüler olanı eleştirme hastalığı
1 sayfadaki 1 sayfası