Mobile Suit Gundam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mobile Suit Gundam

1979'dan beri devam eden Mobile Suit Gundam efsanesi hakkında çeviriler ve indirme linklerininin yanısıra çeşitli Anime - Manga'lar konusunda incelemeler içerir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gundam Türkiye Forum

2 posters
YazarMesaj
Admin
Innovator
Admin

Gundam Türkiye Forum Empty
MesajKonu: Gundam Türkiye Forum   Gundam Türkiye Forum EmptySalı Ağus. 05, 2008 8:01 pm

Gundam Türkiye Forum Gundam

Gundam Türkiye Forum'unun amacı Mobile Suit Gundam serileri konusunda ülkemizdeki izleyicileri bilgilendirmek ve altyazılar gibi paylaşımlar yaparak şu ana dek bir başka örneği çıkmamış bir konu için nitelikli paylaşım alanı oluşturmaktır.

Forumda uymanız gereken kurallar için öncelikle burayı okumanızı öneririz. Forumda mevcut altyazı çalışmalarına ulaşmak içinse burayı incelemelisiniz.

Forumumuz ve içeriklerimiz hakkında soru, görüş ve önerilerinizi bu kısımdan belirtebilirsiniz. Diğer başlıklar altındaki bu tarz mesajlar silinecektir. Şimdiden yararlı olması dileklerimizle...

En son Admin tarafından Salı Ara. 15, 2009 10:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://gundam.powerrpg.net
Krasimir
Innovator
Krasimir

MesajKonu: Geri: Gundam Türkiye Forum   Gundam Türkiye Forum EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 8:19 pm

Sinema Bölümü açılması tarftarıyım. Divxforum cart curtlarındaki Yeni üyeler yada kıdemsiz üyeler topic açamaz muhebbetinden ciddi anlamda sıkıldığımdan bunu söylüyorum. yeni çıkan çıkacak filmler hakkında bilgi edinebilir ve genelde sinemayı sinemada izleyen bizler için çok iyi olucaktır diye düşünüyorum.
Admin
Innovator
Admin

MesajKonu: Geri: Gundam Türkiye Forum   Gundam Türkiye Forum EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 8:48 pm

Krasimir demiş ki:
Sinema Bölümü açılması tarftarıyım. Divxforum cart curtlarındaki Yeni üyeler yada kıdemsiz üyeler topic açamaz muhebbetinden ciddi anlamda sıkıldığımdan bunu söylüyorum. yeni çıkan çıkacak filmler hakkında bilgi edinebilir ve genelde sinemayı sinemada izleyen bizler için çok iyi olucaktır diye düşünüyorum.

http://gundam.powerrpg.net/vizyon-f12/

Böyle bir alanımız zaten var
http://gundam.powerrpg.net
Krasimir
Innovator
Krasimir

MesajKonu: Geri: Gundam Türkiye Forum   Gundam Türkiye Forum EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:03 pm

Tamamiyle aklamdan çıkmış kusur bakma. lol! Bugün ayakta uyuyorum.

Gundam Türkiye Forum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gundam-turkiye.org
» Yeni Gundam Klibi